Angielski dla młodzieży Butterfly teens (14-19)

Kursy angielskiego dla młodzieży od 8. klasy!

Rozumiemy, że nauka języka angielskiego w wieku nastoletnim jest kluczowa. To właśnie dla tego przygotowaliśmy kursy dla młodzieży precyzyjnie dopasowane do młodzieży w wieku od 14 do 19 roku życia. Perfekcyjnie przygotowują one nie tylko do egzaminów, ale przede wszystkim do swobodnej rozmowy w języku angielskim!

Czego Twoje dziecko nauczy się na kursie? Gramatyki, słownictwa i co najważniejsze – umiejętności komunikacyjnych! Lekcje, które prowadzimy są interaktywne i pełne zabaw, co pomaga uczniom w nauce w przyjemny sposób, niezależnie od wieku!

Perfekcyjne przygotowanie do egzaminów

Wiemy, że stresujące są nie tylko egzaminy, ale również samo przygotowanie do nich. To właśnie dlatego przygotowaliśmy program nauki Butterfly Teens, który w przyjemny i bezstresowy sposób przygotuje Twoje dziecko do egzaminu. Kursy są skoncentrowane na nauce kluczowych umiejętności niezbędnych do zdania egzaminów na 100% .

Podczas kursów wykorzystujemy testy próbne, ćwiczenia i indywidualne wsparcie, aby pomóc uczniom zrozumieć, co jest oczekiwane na egzaminie. Jako zespół doświadczonych nauczycieli zapewniamy wsparcie i motywację na każdym etapie.

Korepetycje dopasowane do ucznia

Każdy uczeń jest inny i każdy z nich ma inne predyspozycje, dlatego nasz kurs jest indywidualnie dopasowywany do poziomu i celów ucznia. Jeśli wiesz, że Twoje dziecko potrzebuje rozwoju i chcesz idealnie przygotować je do egzaminów językowych – lepiej trafić nie mogłeś.

Kurs Butterfly Teens to perfekcyjne uzupełnienie programu, który realizowany jest w szkole. Twoje dziecko będzie mogło zagłębić się dokładnie w tematy, które poznaje podczas lekcji, co znacząco zwiększa skuteczność nauki!

Jak uczymy angielskiego?

Autorski kurs Butterfly Teens to przede wszystkim nowoczesne metody nauczania, które uczynią naukę angielskiego przyjemną i efektywną. Zajęcia odbywają od połowy września do kwietnia – łącznie jest to 60 zajęć po 60 minut 2 razy w tygodniu.

Zakres materiału, z którego przygotujemy Twoje dziecko obejmuje maturę podstawową i rozszerzoną w obu formatach – pisemną i ustną.

Dodatkowo w cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje pełen pakiet kursanta – podręcznik, repetytorium oraz przykładowe testy egzaminacyjne.

Dlaczego warto wybrać metodę Butterfly Teens?

Przede wszystkim dlatego, że tę metodę charakteryzuje unikatowe podejście do nauczania angielskiego, łączące najlepsze praktyki pedagogiczne z innowacyjnymi technikami. Skupiamy się na uczniu jako indywidualności i dostosowujemy naukę do jego potrzeb. Nauka w kameralnych, 10-cio osobowych grupach dodatkowo wzmaga przyswajanie nabytej wiedzy!

Jeśli więc oczekujesz indywidualnego podejścia i skutecznego rozwoju językowego dla Twojego dziecka – nie ma lepszej metody niż Butterfly Teens!