ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY (11-13)

EDWARD’S LEAGUE

Dla kogo jest kurs Edward’s League?

Kurs angielskiego Edward’s League został stworzony przede wszystkim z myślą o uczniach szkół podstawowych w wieku 11-14 lat. Mogą to być zarówno osoby, które kontynuują naukę po kursach językowych tej serii (Teddy Eddie i Savvy Ed) oraz dla dzieci, które chcą poszerzać swoje horyzonty językowe i to, czego dowiadują się na lekcjach w szkole.

Dlaczego warto uczyć się z Edwardem?

Głównym powodem jest rozwój dziecka i przyswajalność materiału. Kurs stworzony jest tak, aby dzieci utrwalały wiedzę, którą już posiadają i uzupełniały ją o nowości, które pomogą im prowadzić swobodną rozmowę po angielsku.

Edward’s League to również kontynuacja kursów dla dzieci młodszych, co potęguje pozytywne efekty nauki języka angielskiego. Co za tym idzie Twoje dziecko nauczy się jeszcze więcej jeśli skorzysta z całej ścieżki rozwoju z angielskimi misiami!

Co jest w cenie kursu?

Edward’s League to aż 60 godzinnych zajęć realizowanych 2 razy w tygodniu – to idealna ilość, aby skutecznie i przyjemnie uczyć się języka! Dodatkowo, aby skutecznie utrwalać nabytą wiedzę kursanci otrzymują dwie godziny pracy domowej tygodniowo.

W cenie znajduje się oczywiście również kompletny zestaw kursanta – lesson book, home book, platformę online, a po zakończeniu kursu również certyfikat ukończenia!

Perfekcyjne przygotowanie do swobodnej rozmowy

Celem Edward’s League jest – poza nauką do egzaminów – przystosowanie dziecka do swobodnej, bezstresowej rozmowy w języku angielskim. Obecnie to największa wartość, którą dziecko może otrzymać!

Oznacza to, że Twoje dziecko osiągnie niezależność językową i opanuje materiał lepiej, niż jego rówieśnicy. Ogromnym plusem jest także fakt, zajęcia prowadzone są w sposób, który z całą pewnością nie znudzi Twojego dziecka – metody nauczania dopasowane są do wieku kursantów, a co za tym idzie bardzo im się podobają!

W jakim wieku dzieci powinny rozpocząć naukę angielskiego?

Generalnie zasada jest jedna – im wcześniej tym lepiej! Nauka między 11, a 13 rokiem życia, stanowi doskonałą okazję do zdobycia trwałych umiejętności językowych. W tym okresie rozwój mózgu umożliwia dzieciom szybsze przyswajanie nowych informacji i dźwięków, co przekłada się na bardziej płynne opanowanie języka.

Kursy języka angielskiego Edward’s League dla dzieci w wieku 11-13 lat są dostosowane do ich poziomu rozwoju i zainteresowań. Większosć zajęć ma wymiar czysto praktyczny, zatem nie tylko wspiera naukę gramatyki i słownictwa, ale także umiejętności komunikacyjne. W pozytywnej i przyjaznej atmosferze zajęć wykwalifikowani instruktorzy zachęcają dzieci do aktywnego uczestnictwa, co przyczynia się do skutecznej nauki i budowania pewności w posługiwaniu się językiem angielskim już od młodego wieku!