Poznaj naszą szkołę językową

Angielski – zabawa i nauka w jednym!

Tworząc Butterfly English chciałam, aby była to bezpieczna przestrzeń, która pomaga dzieciom rozwijać skrzydła. Dlatego po pierwsze stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i na relację, dzięki czemu nauka odbywa się w sposób efektywny i dostosowany do potrzeb każdego naszego kursanta. Bardzo ważne dla nas jest, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo. Poza kursami językowymi organizujemy półkolonie, warsztaty i obozy językowe gdzie budujemy wspaniałe relacje z naszymi podopiecznymi i zbieramy masę cudownych wspomnień :)

Po drugie, już od 2017 roku w naszej szkole pracujemy na rewelacyjnych licencjonowanych metodach nauczania: Teddy Eddie (od 2 do 7 lat), Savvy Ed (8-10) i Edward’s League (11-13). Są to niezwykle skuteczne narzędzia, które będąc na bardzo wysokim poziomie są tak sprytnie skonstruowane, że czynią proces nauki nie tylko super efektywnym, ale również bardziej interesującym i angażującym. Pomagają dzieciom rozwijać kreatywność (zachęcają do manipulowania językiem), logiczne myślenie, umiejętności społeczne, a przede wszystkim są świetnym sposobem na przełamanie blokady językowej.

Po trzecie, mamy skrupulatnie zaplanowaną ścieżkę kursanta, od 2 roku życia do egzaminów Cambridge na poziomach B2 i C1. Nasze kursy są kompatybilne z Egzaminami Cambridge, jesteśmy Centrum Przygotowującym do tych egzaminów, a także organizujemy je u siebie. Jesteśmy zespołem osób z pasją i doświadczeniem, które nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Staramy się pracować w duchu Pozytywnej Dyscypliny, wierzymy, że dzieci zachowują się dobrze, gdy czują się dobrze!

Nasze certyfikaty